بازدید دکتر رضا سیاوشی جهت مشاوره کسب کار پیرامون راه اندازی نخستین فب لب در استان بوشهر با برند پلیگون

بازدید دکتر رضا سیاوشی مدیر مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس و مشاوره کسب و کار پیرامون راه اندازی نخستین فب لب (کارگاه ساخت دیجیتال) در استان بوشهر با برند پلیگون به همت شرکت ایده برتر فراسو کیهان و با همکاری شتابدهنده ایده بان.

در این جلسه 3 ساعته که با حضور مهندس محمود زالی، مدیر عامل فب لب برگزار گردید، پیرامون کارکردها و مزیت های فب لب در رفع چالش های کسب و کارهای نوپا و همچنین در مورد آینده فب لب و چالش های پیش رو بحث و گفتگو گردید و همچنین مشاوره و منتوری کسب و کار رایگان پیرامون راه اندازی و توسعه نخستین فب لب بوشهر توسط مدیر مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس صورت پذیرفت.

3
777

توضیحات درباره فب لب:

فب لب مخفف Fabrication Laboratory یا همان کارگاه ساخت دیجیتال است. به بیان دیگر مکانی برای طراحی و ساخت هر محصول یا ایده. شما در فب لب همزمان هم از فضای کار اشتراکی  می توانید استفاده کنید و هم از فضای کارگاهی اشتراکی که شامل کارگاه نجاری، دستگاه های پرینتر سه بعدی، برش لیزر سی ان سی و کلی ابزارآلات دیگر برای ساخت پروژه محصول یا ایده تان استفاده کنید. به بیان دیگر در فب لب می توان تمام پروسه توسعه محصول تا فروش را در یک مکان و در کنار مشاورین کسب و کار و طراحی و تولید سپری کرد.

وب سایت: Polygonfablab.com

پیج:

 polygon.fablab

3dpolygon

بازدید دکتر رضا سیاوشی جهت مشاوره کسب کار پیرامون راه اندازی نخستین فب لب در استان بوشهر با برند پلیگون

نویسنده: محمدحسین مصلحیان